Opinie 7

27 Charcos na Dominikanie – parę opinii turystów

  • Po raz drugi byliśmy na siedmiu wodospadach. Pierwszy wodospad trudny, nasza córka ośmiolatka bardzo się wystraszyła mimo, że dobrze pływa. Dlatego radzę zastanowić się czy ta atrakcja jest przeznaczona dla dzieci. Osoby, które sprzedają wycieczki oczywiście mówili, że nie ma przeciwwskazań. Sama wycieczka ciekawa – po drodze ogląda się jak wytwarzana jest kawa i można zakupić ręcznie robione pamiątki. Na wodospadach na grupę jest dwóch opiekunów plus kamerzysta. Film kosztuje 35 dolarów. Na końcu można skoczyć z kilku metrów do wody lub wybrać schodzenie po drabinie. Ogólnie wycieczka super.
  • Mój czas tutaj był taki wspaniały i wspaniały. Podobało mi się to wszystko. Rzucanie się w dół dziury i lądowanie w wodzie jest fajną częścią. Osoba, która nas prowadzi była bardzo urocza i zawsze dbał o nasze środki bezpieczeństwa, które wszyscy lubiliśmy. Wspinaczka po górach jest częścią zabawy. To łączy zabawę z ćwiczeniami, a później odświeża się, rzucając się w wodę. Podobało mi się. Planuję wrócić ponownie.

noclegi.net.pl/szklarska-poreba

  • Wodospady Damajaqua to zdecydowanie było coś co uwielbiam. Adrenalina była więc było super. Skok z 7 metrowej skały, zjazdy kaskadami oj było cudownie!
  • Wypad polaczony z zwiedzaniem zerzbiarni w buszu.Warto zabrac sznurowane buty ktore mozna zamoczyc i stuj kapielowy.Wodospady przepiekne.